O firmie

Zapraszamy do kontaktu i składania zapytań ofertowych poprzez formularz kontaktowy, e-mail lub telefonicznie

Kontakt

Jesteśmy nowoczesną, dynamiczną firmą oferującą szeroki zakres usług budowlanych, działając we wszystkich podstawowych segmentach branży budowlanej. Dzięki dużemu doświadczeniu w zakresie realizacji prac budowlanych wyspecjalizowaliśmy się w następującym w zakresie działalności:

  • Kompleksowa realizacja obiektów budowlanych
  • Wykonawstwo konstrukcji żelbetowych oraz stalowych

Działamy w następujących segmentach rynku budowlanego:

  • Budownictwo użyteczności publicznej
  • Budownictwo mieszkaniowe
  • Budownictwo przemysłowe

Kierunek rozwoju naszej firmy skupia się na obszarze pozyskiwania zleceń segmentu dużych inwestycji, w których nasza firma jest prawdziwym liderem. Przedsiębiorstwo zatrudnia wykwalifikowanych pracowników oraz kadrę techniczną, która nie bojąc się wyzwań spełnia oczekiwania naszych inwestorów. Ponadto firma dysponuje sprzętem i środkami transportu niezbędnymi do realizacji zleceń budowlanych.

Posiadamy unikalne doświadczenie w zakresie realizacji prac budowlanych co sprawia,iż realizowane przez nas projekty cieszą się dużym uznaniem wśród inwestorów. Nasze prace nakierowane są na realizację projektów standardowych jak również rozwiązań nowoczesnych, nietypowych o wysokim standardzie wykonania.

Wznosząc obiekty, Przedsiębiorstwo Budowlane INVESTBUD PARTNERS Sp. z o.o. dąży do profesjonalnego i rzetelnego wykonawstwa, by sprostać oczekiwaniom inwestorów w najdrobniejszych szczegółach. Zadowolenie klienta z budowania i wysokiej jakości świadczonych usług jest priorytetowym celem naszej firmy.

W imieniu Przedsiębiorstwa Budowlanego INVESTBUD PARTNERS Sp. z o.o. , mamy przyjemność przedstawić naszą działalność i zaoferować Państwu usługi przedsięwzięć budowlano-inwestycyjnych w ramach Generalnego Wykonawcy jak i Podwykonawcy oraz serdecznie zaprosić do współpracy.